Доставка

Доставка компанією "Нова Пошта"

Зручний і швидкий спосіб доставки . Посилка доставляється в одно з відділень "Нової Пошти" у Вашому місті. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер декларації (повідомить наш менеджер після відправки).Посилку бажано отримати впродовж 3 днів з моменту приходу вантажу,інакше компанія "Нова пошта"
може стягнути з Вас додаткову плату за зберігання.Термін доставки, як правило 1-2 роб.дня у будь-яку точку України. 
Послуги доставки Ви оплачуєте на "Новій пошті" самостійно.

Відправка здійснюється протягом 24 годин з моменту оплати.Доставка Укрпоштою.

Зручний і недорогий спосіб доставки.Посилка доставляється в одно з відділень "Укрпошти" у Вашому населенном пункті. Для отримання необхідно пред'явити пашпорт, сповіщення і бажано трек-код бандеролі (повідомить наш менеджер після відправки).
Термін доставки, як правило 3-4 роб.дня у будь-яку точку України.Послуги доставки Ви оплачуєте додатково при оформленні замовлення по тарифах Укрпошти.

Відправка здійснюється двічі на тиждень.


Доставка за межі України Укрпоштою.

Доставка за межі України у будь-яку точку світу здійснюється Міжнародною поштою України.Термін доставки - 10-30 днів,в залежності від країни одержувача.Послуги доставки Ви оплачуєте додатково приоформленні замовлення по тарифах Укрпошти.
 
Доставка кур'ером.

Доставка на Вашу адресу за допомогою кур'ерскої служби компанії Нова пошта, власними силами, або за допомогою партнерів .
 
 
Самовивіз 
 
Самовивіз з нашого магазину в місті Хмельницький