Сувеніри

Оригінальні сувеніри на музичну та кінотематику від інтернет-магазину «Платівка» - кращий подарунок для близьких та друзів

Кращий подарунок - той, що враховує інтереси та уподобання людини. Кожному приємно отримати річ, підібрану саме для нього. І, оскільки, майже немає людей, які б не слухали музику чи не дивились кіно, то сувенір з музичною символікою чи на кінотематику буде чудовим вибором. В каталозі Інтернет-магазину «Платівка» ви знайдете багато оригінальних сувенірів для справжніх меломанів та фанатів кіно. Гортайте наш каталог і ви отримаєте багато креативних ідей для подарунка. Цікаві сувеніри авторського дизайну – те, що однозначно вам сподобається!

Музичні сувеніри: асортимент Інтернет-магазину «Платівка»

В нашому каталозі ви знайдете лише авторські сувеніри, які не соромно подарувати друзям та близьким. Ми пропонуємо лише функціональні вироби, які не просто стануть чудовим декором, а й будуть використовуватись власником у повсякденному житті. В нашому каталозі:

  • Чашки;
  • Брелки;
  • Фляги;
  • Відкривачки;
  • Магніти і т. д.

Всі зображення на виробах дуже якісні, не тьмяніють та не втрачають чіткості з часом. Чашки мають яскравий привабливий дизайн завдяки зображенням улюблених усіма музичних груп та фільмів. У нашому магазині ви зможете підібрати оптимальний варіант подарунка практично на всі випадки життя. Купити чашку на подарунок з символікою популярних музичних виконавців – дійсно дуже вдале рішення. Робіть замовлення, а ми швидко доставимо його у ваше місто.

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі