Книги

Книги про музику та відомих музикантів в каталозі інтернет-магазину «Платівка»

Шанувальники музичних груп або виконавців часто не лише захоплені їх музикою. Їм цікаво і дізнатись про історію успіху групи або цікаві факти з життя та біографії цих відомих людей. Саме тому популярними стають не лише музичні твори виконавців, а й книги про їх творчість, які із задоволенням читають шанувальники. Це ще й чудовий подарунок для меломана, який очевидно, буде чекати диск або вінілову платівку із музикою улюблених виконавців. Тож, якщо хочете бути оригінальними та виділятися, купуйте книги в інтернет-магазині «Платівка». Можете придбати їх і для себе, і на подарунок. В нашому асортименті книга Депеш Мод від Антона Корбайна |Depeche Mode by Anton Corbijn та інші популярні видання. Впевнені, що вам сподобається!

Книги про рок-музикантів, джаз та інші види в каталозі «Платівка»

Ми розуміємо, що у всіх любителів музики різні смаки. Відповідно, і книги на музичну тематику всім подобаються різні. Комусь більше цікаво дізнатись про історію розвитку звукозапису. Хтось більше цікавиться рідкісними обкладинками платівок. А деякі меломани хотіли б прочитати про історію еволюцію джазу. І для всіх вас у каталозі інтернет-магазину «Платівка» знайдеться цікава книжка. Не оминули увагою ми і фанатів рок-музики. Для них ми пропонуємо:

  • Книга Ролінг Стоунз: Анзіпед | THE ROLLING STONES: UNZIPPED;
  • Книга Депеш Мод від Антона Корбайна |Depeche Mode by Anton Corbijn.

В нашому каталозі ви знайдете книги про рок та музичні гурти, джаз та історію розвитку музики загалом. Заходьте до нашого каталогу, робіть замовлення, а ми швидко доставимо його у ваше місто!

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Funk & Soul Covers  - Колекція, у якій зібрані як класичні, так і рідкісні обкладинки, підкреслює здатність кожного твора мистецтва не тільки зацікавити покупця, а й передати саме музичний настрій.

Перегляньте і відкрийте для себе блискучі, сміливі, дивовижні та неймовірно красиві дизайни обкладинок платівок, які фанати поспішали роздобути у свої руки, поки такі люди, як Марвін Гей, Джеймс Браун, Кертіс Мейфілд, Майкл Джексон і Прінс, змінювали світ своїми унікальними та незабутніми звуками.

 

Обкладинки Funk & Soul, що містять інтерв'ю з ключовими діячами індустрії, також містять аналіз культурного контексту та дизайну для багатьох вибраних обкладинок платівок.

Немає на складі